Jsem součást vývojového týmu firmy Vectoro s.r.o., vytváříme především mobilní a webové aplikace. V České republice patříme ke špičce v oblasti rozšířené reality. Jen s těží najdete jinou firmu, s tak rozsáhlým portfoliem realizovaných projektů věnujících se rozšířené realitě, jako právě Vectoro.

 

Mimo mobilní aplikace (iOS, Android, Windows Phone) ve Vectoru jsem schopen zajistit vývoj standalone interaktivních aplikací nebo her pro Windows, OSX, herní konzole nebo třeba i AppleTV poslední generace.

 

Aplikace na jejichž vývoji jsem se podílel mimo Vectoro, můžete najít například v Národním Muzeu nebo v Památníku Terezín.

 

Pokud potřebujete vytvořit aplikaci na klíč, neváhejte mne kontaktovat.

Interaktivní 3D model pevnosti Terezín

Pro Památník Terezín jsme vytvořili interaktivní 3D model, který je provozován v infocentru v Terezíně na velkoplošné multidotekové obrazovce. 3D model Terezína si pomocí doteků můžete prohlížet z jakého úhlu Vás jen napadne, nad 3D modelem jsou infobody, které skrývají pro konkrétní místa dodatečné informace a fotky. Aplikace je multijazyková, takže se k informacím dostanou návštěvníci mluvící česky, ale i německy nebo anglicky.

Interaktivní hra Archa Noemova

Pro Národní Muzeum v Praze jsme pro stálou expozici Archa Noemová připraivli stejnojemnnou interaktivní hru do dětského koutku. Hráč, v tomto případě dětský návštěvník, se na chvíli stane Noem, a jeho úkolem se stane záchrana přeživších zvířat z potápějících se kontinentů. Cestou se musí s Archou vyhýbat překážkám a zvířata zachránit dřív, než se utopí ve vodě.

Vývoj mobilních aplikací

Ve Vectoro s.r.o. vyvíjíme mobilní aplikace především zaměřené na rozšířenou realitu...

© Ondřej Vališ 2016. All rights reserved.